LRC0603CJ47NGV001T
DigiKey raktári szám
712-LRC0603CJ47NGV001TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
712-LRC0603CJ47NGV001TCT-ND - Vágott szalag (CT)
712-LRC0603CJ47NGV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LRC0603CJ47NGV001T
Leírás
FIXED IND 47NH 300MA 1 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 300 mA 1ohm max. 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LRC0603CJ47NGV001T modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1ohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
12 / 100MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
1,2GHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 100°C
Típus
többrétegű
Üzemi frekvencia
100 MHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
0603 (1608 metrikus)
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)