5400BL15B0100001E
DigiKey raktári szám
712-5400BL15B0100001ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
712-5400BL15B0100001ECT-ND - Vágott szalag (CT)
712-5400BL15B0100001EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
5400BL15B0100001E
Leírás
BALUN 4.9GHZ-5.9GHZ 50/100 0805
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF balun 4,9GHz ~ 5,9GHz 50 / 100ohm 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
5400BL15B0100001E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kiegyensúlyozott / kiegyensúlyozatlan impedancia
50 / 100ohm
Gyártó
Johanson Technology Inc.
Fáziskülönbség
180° ±10°
Sorozat
Beiktatási veszteség (max.)
1,0dB
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Reflexiós veszteség (min.)
9,5dB
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Frekvenciatartomány
4,9GHz ~ 5,9GHz