2500BL14M0050001T
DigiKey raktári szám
712-2500BL14M0050001TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
712-2500BL14M0050001TCT-ND - Vágott szalag (CT)
712-2500BL14M0050001TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2500BL14M0050001T
Leírás
BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/50 0603
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF balun 2,3GHz ~ 2,7GHz 50 / 50ohm 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2500BL14M0050001T modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kiegyensúlyozott / kiegyensúlyozatlan impedancia
50 / 50ohm
Gyártó
Johanson Technology Inc.
Fáziskülönbség
180° ±15°
Sorozat
Beiktatási veszteség (max.)
1,2dB
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Reflexiós veszteség (min.)
9,5dB
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Frekvenciatartomány
2,3GHz ~ 2,7GHz