2450BP15E0100001E
DigiKey raktári szám
712-2450BP15E0100001ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
712-2450BP15E0100001ECT-ND - Vágott szalag (CT)
712-2450BP15E0100001EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2450BP15E0100001E
Leírás
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,45GHz közép Frekvencia Sáváteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) 100MHz Sávszélesség 1,5dB 0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2450BP15E0100001E modellek
Kategória
Szűrő típusa
Sáváteresztő
Gyártó
Johanson Technology Inc.
Beiktatási veszteség
1,5dB
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Frekvencia
2,45GHz közép
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Sávszélesség
100MHz
Max. magasság
0,026" (0,65mm)