VPDF501W473K1GV001E
DigiKey raktári szám
709-VPDF501W473K1GV001ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
709-VPDF501W473K1GV001ECT-ND - Vágott szalag (CT)
709-VPDF501W473K1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VPDF501W473K1GV001E
Leírás
CAP CER 0.047UF 500V X7R 1210
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.047 µF ±10% 500V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VPDF501W473K1GV001E modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
nagyfeszültség
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,125" H. x 0,095" Sz. (3,18mm x 2,41mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,080" (2,03mm)