VPDF202W222K1GV001E
DigiKey raktári szám
709-VPDF202W222K1GV001ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
709-VPDF202W222K1GV001ECT-ND - Vágott szalag (CT)
709-VPDF202W222K1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VPDF202W222K1GV001E
Leírás
CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210
Részletes leírás
2200 pF ±10% 2000V (2kV) Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
VPDF202W222K1GV001E modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,125" H. x 0,095" Sz. (3,18mm x 2,41mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,080" (2,03mm)