VPDD501G221J1GV001E
DigiKey raktári szám
709-VPDD501G221J1GV001ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
709-VPDD501G221J1GV001ECT-ND - Vágott szalag (CT)
709-VPDD501G221J1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VPDD501G221J1GV001E
Leírás
CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1206
Részletes leírás
220 pF ±5% 500V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
VPDD501G221J1GV001E modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,125" H. x 0,062" Sz. (3,18mm x 1,57mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)