VPDD102G331J1GV001E
DigiKey raktári szám
709-VPDD102G331J1GV001ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
709-VPDD102G331J1GV001ECT-ND - Vágott szalag (CT)
709-VPDD102G331J1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VPDD102G331J1GV001E
Leírás
CAP CER 330PF 1KV C0G/NP0 1206
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 pF ±5% 1000V (1kV) Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VPDD102G331J1GV001E modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
nagyfeszültség
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,125" H. x 0,062" Sz. (3,18mm x 1,57mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)