TDDD250W334K1GV001E
DigiKey raktári szám
709-TDDD250W334K1GV001ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TDDD250W334K1GV001E
Leírás
CAP CER 0.33UF 25V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.33 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TDDD250W334K1GV001E modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,125" H. x 0,062" Sz. (3,17mm x 1,57mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,070" (1,78mm)