EMCP160W473M1GV001T
DigiKey raktári szám
709-EMCP160W473M1GV001TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
709-EMCP160W473M1GV001TCT-ND - Vágott szalag (CT)
709-EMCP160W473M1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EMCP160W473M1GV001T
Leírás
CAP PASSTHRU 0.047UF 16V 0603
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.047 µF Átvezető kondenzátor 16V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
EMCP160W473M1GV001T modellek
Kategória
Névleges feszültség
16V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,064" H. x 0,035" Sz. (1,63mm x 0,89mm)
Kapacitás
0.047 µF
Max. magasság
0,026" (0,65mm)
Tűrés
±20%