Q 30,0-JXS11-10-10/10-FU-LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Jauch Quartz
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Jauch Quartz
Raktáron: 0
Adatlap
Abracon LLC
Abracon LLC
30 MHz ±10ppm kristály 10pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Q 30,0-JXS11-10-10/10-FU-LF
DigiKey raktári szám
1908-Q300-JXS11-10-10/10-FU-LFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q 30,0-JXS11-10-10/10-FU-LF
Leírás
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
MHz kristály
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvencia
30 MHz
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
10pF