J32SMX-A-G-G-I-25M0
DigiKey raktári szám
1908-J32SMX-A-G-G-I-25M0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1908-J32SMX-A-G-G-I-25M0CT-ND - Vágott szalag (CT)
1908-J32SMX-A-G-G-I-25M0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
J32SMX-A-G-G-I-25M0
Leírás
CRYSTAL 25,0MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±30ppm kristály 12pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
12pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)