ER26500J-T C
DigiKey raktári szám
3027-ER26500J-TC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ER26500J-T C
Leírás
BATTERY LITHIUM 3.6V C
Vevői azonosító
Részletes leírás
C Lítium tionil-klorid 3.6 V Nem újratölthető elem (primer)
Kategória
Névleges feszültség
Gyrt.
Kapacitás
Sorozat
Méretek
1,03" átmérő x 1,97" M. (26,2mm x 50,0mm)
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Forrszem
Alkatrész státusza
Aktív
Kisütési áramerősség
150mA