ER17505J-T A
DigiKey raktári szám
3027-ER17505J-TA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ER17505J-T A
Leírás
BATTERY LITHIUM 3.6V A
Vevői azonosító
Részletes leírás
A Lítium tionil-klorid 3.6 V Nem újratölthető elem (primer)
Méretek
0,69" átmérő x 2,01" M. (17,5mm x 51,0mm)
Végződtetés módja
Forrszem
Kisütési áramerősség
130mA