ER14505J-P AA
DigiKey raktári szám
3027-ER14505J-PAA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ER14505J-P AA
Leírás
BATTERY LITHIUM 3.6V AA
Vevői azonosító
Részletes leírás
AA Lítium tionil-klorid 3.6 V Nem újratölthető elem (primer)
Kapacitás
Sorozat
Méretek
0,57" átmérő x 1,99" M. (14,5mm x 50,5mm)
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Axiális kivezetésű
Alkatrész státusza
Aktív
Kisütési áramerősség
100mA