ER14505J-3PF AA
DigiKey raktári szám
3027-ER14505J-3PFAA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ER14505J-3PF AA
Leírás
BATTERY LITHIUM 3.6V AA
Vevői azonosító
Részletes leírás
AA Lítium tionil-klorid 3.6 V Nem újratölthető elem (primer)
Csomagolás
Tálca
Méretek
0,57" átmérő x 2,00" M. (14,5mm x 51,0mm)