ER14505J-3FP AA
DigiKey raktári szám
3027-ER14505J-3FPAA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ER14505J-3FP AA
Leírás
BATTERY LITHIUM 3.6V AA
Vevői azonosító
Részletes leírás
AA Lítium tionil-klorid 3.6 V Nem újratölthető elem (primer)
Kategória
Névleges feszültség
Gyrt.
Kapacitás
Csomagolás
Tálca
Méretek
0,57" átmérő x 2,00" M. (14,5mm x 51,0mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
NYÁK-tű (vízszintes beszerelésű)
Akkumulátor technológia
Szállítási adatok
Korlátozások miatt, csak szárazföldi szállítás megengedett.
Akku cella mérete
Tárolási / hűtési hőmérséklet
86°F (30°C)