ER14335J-T 2/3AA
DigiKey raktári szám
3027-ER14335J-T2/3AA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ER14335J-T 2/3AA
Leírás
BATTERY LITHIUM 3.6V 2/3AA
Vevői azonosító
Részletes leírás
2/3AA Lítium tionil-klorid 3.6 V Nem újratölthető elem (primer)
Méretek
0,57" átmérő x 1,32" M. (14,5mm x 33,5mm)
Végződtetés módja
Forrszem
Kisütési áramerősség
75mA