ER14335J-P 2/3AA
DigiKey raktári szám
3027-ER14335J-P2/3AA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ER14335J-P 2/3AA
Leírás
BATTERY LITHIUM 3.6V 2/3AA
Vevői azonosító
Részletes leírás
2/3AA Lítium tionil-klorid 3.6 V Nem újratölthető elem (primer)
Kategória
Névleges feszültség
Gyrt.
Kapacitás
Sorozat
Méretek
0,57" átmérő x 1,32" M. (14,5mm x 33,5mm)
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Axiális kivezetésű
Alkatrész státusza
Aktív
Kisütési áramerősség
75mA