SM3ZS067U310AMR1200
SM3ZS067U310AMR1200
SM3ZS067U310AMR1200
DigiKey raktári szám
670-2690-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
670-2690-1-ND - Vágott szalag (CT)
670-2690-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM3ZS067U310AMR1200
Leírás
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
67 Pozíció anya csatlakozó M.2 (NGFF) Mini kártya arany 0,020" (0,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM3ZS067U310AMR1200 modellek
Kategória
Kivitel
kettős
Gyártó
JAE Electronics
Tulajdonságok
kártyavezető
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Végződtetés
forraszanyag
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező anyaga
rézötvözet
Kártya típusa
M.2 (NGFF) Mini kártya
Érintkező bevonata
arany
Típus
anya
Érintkező bevonatának vastagsága
5,11µin (0,130µm)
Pozíciók száma
67
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C
Kártya vastagsága
0,031" (0,79mm)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)