MX84B012PF1
MX84B012PF1
MX84B012PF1
DigiKey raktári szám
670-MX84B012PF1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MX84B012PF1
Leírás
CONN PLUG HSG 12POS 2.20MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 Szögletes csatlakozók - házak dugó fekete 0,087" (2,20mm)
Kategória
Sortávolság
0,118" (3,00mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tálca
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Tartóelem
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,087" (2,20mm)