MX80B12PZ1A
DigiKey raktári szám
670-MX80B12PZ1A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MX80B12PZ1A
Leírás
CONN PIN HOUSING 12 POS CODE A
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 Szögletes csatlakozók - házak Foglalat fekete 0,100" (2,54mm)
Kategória
Sorok száma
2
Gyrt.
Sortávolság
0,100" (2,54mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező végződtetése
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
reteszelő zár
Csatlakozó típusa
Szín
fekete
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)