MX23A26SF1
MX23A26SF1
MX23A26SF1
DigiKey raktári szám
670-1687-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MX23A26SF1
Leírás
CONN RCPT HSG 26POS 2.50MM
Részletes leírás
26 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,098" (2,50mm)
EDA / CAD modellek
MX23A26SF1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sortávolság
0,173" (4,40mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
reteszelő zár
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kivezetési raszter
0,098" (2,50mm)