MX23A12NF1
DigiKey raktári szám
670-1683-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MX23A12NF1
Leírás
CONN HEADER R/A 12POS 2.5MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 12 position 0,098" (2,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MX23A12NF1 modellek
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,122" (3,10mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,720" (18,30mm)
Csomagolás
Tálca
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kártyavezető
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sortávolság (párosított rész)
Védettség
vízálló
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A