MM70-314B1-2-R300
DigiKey raktári szám
670-MM70-314B1-2-R300TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
670-MM70-314B1-2-R300CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM70-314B1-2-R300
Leírás
CONN MXM 3.0 FMALE 314POS 0.020
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
314 Pozíció anya csatlakozó MXM 3,0 arany 0,020" (0,50mm) fekete
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM70-314B1-2-R300 modellek
Kategória
Kivitel
kettős
Gyártó
JAE Electronics
Tulajdonságok
kártyavezető, reteszek
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Végződtetés
forraszanyag
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező anyaga
rézötvözet
Kártya típusa
MXM 3,0
Érintkező bevonata
arany
Típus
anya
Érintkező bevonatának vastagsága
11,8µin (0,30µm)
Pozíciók száma
314
Szín
fekete
Kártya vastagsága
0,047" (1,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)