MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
DigiKey raktári szám
670-2275-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
670-2275-1-ND - Vágott szalag (CT)
670-2275-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM60-52B1-E1-R650
Leírás
CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
52 Pozíció anya csatlakozó PCI Express mini kártya arany 0,031" (0,80mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM60-52B1-E1-R650 modellek
Kategória
Kivitel
kettős
Gyártó
JAE Electronics
Tulajdonságok
kártyavezető
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Végződtetés
forraszanyag
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező anyaga
rézötvözet
Kártya típusa
PCI Express mini kártya
Érintkező bevonata
arany
Típus
anya
Érintkező bevonatának vastagsága
3,94µin (0,10µm)
Pozíciók száma
52
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kártya vastagsága
0,039" (1,00mm)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,031" (0,80mm)