IL-AG5-18S-D3C1-view2
IL-AG5-18S-D3C1
IL-AG5-18S-D3C1
IL-AG5-18S-D3C1
DigiKey raktári szám
670-2880-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IL-AG5-18S-D3C1
Leírás
CONN RCPT HSG 18POS 2.50MM
Részletes leírás
18 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat zöld 0,098" (2,50mm)
Gyrt.
Sortávolság
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező végződtetése
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,098" (2,50mm)