IL-AG5-16P-D3L2-A
DigiKey raktári szám
670-2879-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IL-AG5-16P-D3L2-A
Leírás
CONN HEADER R/A 16POS 2.5MM
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 16 position 0,098" (2,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IL-AG5-16P-D3L2-A modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,331" (8,40mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,138" (3,50mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,591" (15,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kártyavezető
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
zöld
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként