FI-X30M-NPB
FI-X30M-NPB
FI-X30M-NPB
DigiKey raktári szám
670-1216-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FI-X30M-NPB
Leírás
CONN PLUG 30POS GOLD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 pozíciós négyszögletes dugó csatlakozó arany
Kategória
Sorok száma
1
Gyártó
JAE Electronics
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Rögzítés módja
Súrlódó zár
Csomagolás
Tálca
Vezeték típusa
Szalagkábel
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
dugó
Érintkező bevonatának vastagsága
3,94µin (0,10µm)
Pozíciók száma
30
Szín
bézs
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)