FI-WE21P-HFE
DigiKey raktári szám
670-1724-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FI-WE21P-HFE
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 21POS 1.25MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 21 position 0,049" (1,25mm)
Párosított érintkező hossza
0,094" (2,40mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,146" (3,70mm)
Csomagolás
Csík
Tulajdonságok
árnyékolt, forrasztásos rögzítés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Névleges feszültség
200V