FI-W41P-HFE-E1500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
JAE Electronics
Raktáron: 687
Adatlap
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 41 position 0,049" (1,25mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FI-W41P-HFE-E1500
DigiKey raktári szám
FI-W41P-HFE-E1500-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FI-W41P-HFE-E1500
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 41POS 1.25MM
Részletes leírás
Párosított érintkező hossza
0,094" (2,40mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,146" (3,70mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Névleges feszültség
200V