FI-W15P-HFE nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 15 position 0,049" (1,25mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FI-W15P-HFE
DigiKey raktári szám
670-1852-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FI-W15P-HFE
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 15POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Rögzítés módja
Súrlódó zár
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,094" (2,40mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,146" (3,70mm)
Csomagolás
Tálca
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
Ón vagy ónötvözet
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas
Pozíciók száma
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
200V