FI-SE20MRE
DigiKey raktári szám
670-2083-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FI-SE20MRE
Leírás
CONN PLUG 20POS GOLD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pozíciós négyszögletes dugó csatlakozó arany
Kategória
Sorok száma
1
Gyártó
JAE Electronics
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Rögzítés módja
Ütközőzár
Csomagolás
Tálca
Vezeték típusa
Szalagkábel
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
dugó
Érintkező bevonatának vastagsága
3,94µin (0,10µm)
Pozíciók száma
20
Szín
fekete
Kivezetési raszter
0,049" (1,25mm)