FI-RE41S-VF-R1300
FI-RE41S-VF-R1300
FI-RE41S-VF-R1300
DigiKey raktári szám
670-2388-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
670-2388-1-ND - Vágott szalag (CT)
670-2388-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FI-RE41S-VF-R1300
Leírás
CONN RCPT 41POS 0.02 GOLD SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
41 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,020" (0,50mm) Felületszerelt arany
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Szigetelés magassága
0,183" (4,65mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintőkéses aljzat
Magasság csatlakozópárral együtt
10,1mm, 16,1mm
Kialakítás
NYÁK - kábel/vezeték
Tulajdonságok
árnyékolt, forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
0,8A érintkezőnként