DX07W024JA1R1000_View2
DX07W024JA1R1000
DX07W024JA1R1000
DX07W024JA1R1000
DigiKey raktári szám
670-3100-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
670-3100-1-ND - Vágott szalag (CT)
670-3100-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DX07W024JA1R1000
Leírás
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DX07W024JA1R1000 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kártyavezető
Gyártó
JAE Electronics
Védettség
IPX8 - vízálló
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Névleges áram (Amper)
0,25A, 1,25A, 5A, 6,25A
Csatlakozó típusa
USB-C (USB TYPE-C)
Névleges feszültség
48V