DX07VN24WA2C1568 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DX07VN24WA2C1568
DX07VN24WA2C1568
USB Type-C Connectors DX07 Series
DX07VN24WA2C1568
DigiKey raktári szám
670-3103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DX07VN24WA2C1568
Leírás
CONN PLUG USB3.1 TYPEC 24POS SMD
EDA / CAD modellek
DX07VN24WA2C1568 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kártyavezető, pick and place sapka
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Csomagolás
Tálca
Névleges áram (Amper)
5A
Névleges feszültség
48V