DX07B024JJ2R1500
DigiKey raktári szám
670-2847-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
670-2847-1-ND - Vágott szalag (CT)
670-2847-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DX07B024JJ2R1500
Leírás
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Kategória
Tulajdonságok
Pick and Place
Gyártó
JAE Electronics
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Sorozat
Csatlakozó aljzatok száma
1
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Névleges áram (Amper)
0,25A, 1,25A
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
48V