C2777-FI-XC3B-1-AWG30-300
DigiKey raktári szám
670-C2777-FI-XC3B-1-AWG30-300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2777-FI-XC3B-1-AWG30-300
Leírás
CRIMPED WIRE AWG30 300MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat arany 11,8" (300,0mm)
Kategória
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Gyártó
JAE Electronics
Hossz
11,8" (300,0mm)