F311-9001-04
DigiKey raktári szám
2291-F311-9001-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F311-9001-04
Leírás
GROMMET W/STR RELIEF TPE TPV BLK
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
átvezető, törésgátló 0,354" ~ 0,433" (9,00mm ~ 11,00mm) fekete
Kategória
Kapcsolódó alkatrészek
kábel, Vezetékek
Gyártó
Jacob GmbH
Belső átmérő
0,354" ~ 0,433" (9,00mm ~ 11,00mm)