MMJX1H40N150
DigiKey raktári szám
MMJX1H40N150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMJX1H40N150
Leírás
SCR 1.5KV 40A SMPD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SCR 1.5 kV Standard helyreállítás Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MMJX1H40N150 modellek
Kategória
SCR típusa
Standard helyreállítás
Gyártó
IXYS
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
16-BESOP (0,787", 20,00mm széles), 15 kivezetés, Izolált fül
Záróirányú feszültség
1.5 kV