MIXA40WB1200TED
DigiKey raktári szám
MIXA40WB1200TED-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIXA40WB1200TED
Leírás
IGBT MODULE 1200V 60A 195W E2
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul PT Háromfázisú inverter fékkel 1200 V 60 A 195 W lemezre szerelhető E2
Kategória
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,1V / 15V, 35A
Gyártó
IXYS
Max. kollektor-maradékáram
2.1 mA
Csomagolás
Doboz
Bemenet
Háromfázisú egyenirányító híd
Alkatrész státusza
Elavult
NTC termisztor
Igen
IGBT típusa
PT
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Konfiguráció
Háromfázisú inverter fékkel
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Tokozás
E2
Max. kollektoráram (Ic)
60 A
Gyártói tokozás
E2
Max. teljesítmény
195 W