IXYK120N120C3
DigiKey raktári szám
IXYK120N120C3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXYK120N120C3
Leírás
IGBT 1200V 240A TO-264
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT 1200 V 240 A 1500 W Furatszerelt TO-264 (IXYK)
Kategória
Kapcsolási energia
6,75mJ (be), 5,1mJ (ki)
Gyártó
IXYS
Bemenet típusa
standard
Sorozat
Kapu töltés
412 nC
Csomagolás
Csőtár
Td (on/off) / 25°C
35ns/176ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tesztelési körülmények
600V, 100A, 1ohm, 15V
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
240 A
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. kollektoráram (Icm)
700 A
Tokozás
TO-264-3, TO-264AA
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
3,2V / 15V, 120A
Gyártói tokozás
TO-264 (IXYK)
Max. teljesítmény
1500 W