IXTT170N10P
DigiKey raktári szám
238-IXTT170N10P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXTT170N10P
Leírás
MOSFET N-CH 100V 170A TO268
Gyártói standard átfutási idő
37 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 170A (Tc) 715W (Ta) Felületszerelt TO-268AA
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
198 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6000 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
715W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
TO-268AA
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
9mohm / 500mA, 10V