IXTQ150N15P
DigiKey raktári szám
238-IXTQ150N15P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXTQ150N15P
Leírás
MOSFET N-CH 150V 150A TO3P
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 150 V 150A (Tc) 714W (Ta) Furatszerelt TO-3P
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
190 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5800 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
714W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
150 V
Gyártói tokozás
TO-3P
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
13mohm / 500mA, 10V