IXTQ120N15P megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 38
Adatlap
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
N csatornás 150 V 120A (Tc) 600W (Ta) Furatszerelt TO-3P
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IXTQ120N15P
DigiKey raktári szám
IXTQ120N15P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXTQ120N15P
Leírás
MOSFET N-CH 150V 120A TO3P
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
150 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4900 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
600W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
150 V
Gyártói tokozás
TO-3P
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
16mohm / 500mA, 10V