IXTP08N100P
DigiKey raktári szám
IXTP08N100P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXTP08N100P
Leírás
MOSFET N-CH 1000V 800MA TO220AB
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1000 V 800mA (Tc) 42W (Ta) Furatszerelt TO-220-3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 50µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
11.3 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
240 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
42W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
1000 V
Gyártói tokozás
TO-220-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
20ohm / 500mA, 10V