IXTH260N055T2
DigiKey raktári szám
IXTH260N055T2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXTH260N055T2
Leírás
MOSFET N-CH 55V 260A TO247
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 55 V 260A (Tc) 480W (Ta) Furatszerelt TO-247 (IXTH)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
140 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
10800 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
480W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
55 V
Gyártói tokozás
TO-247 (IXTH)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,3mohm / 50A, 10V