IXTA02N250HV
DigiKey raktári szám
238-IXTA02N250HV-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXTA02N250HV
Leírás
MOSFET N-CH 2500V 200MA TO263AB
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 2500 V 200mA (Tc) 83W (Ta) Felületszerelt TO-263AA
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
7.4 nC @ 10 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
116 pF @ 25 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
83W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
2500 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-263AA
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
450ohm / 50mA, 10V