IXSJ43N120R1
DigiKey raktári szám
238-IXSJ43N120R1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXSJ43N120R1
Leírás
1200V 36M (43A @ 25C) SIC MOSFET
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 45A (Tc) 142W (Tc) Furatszerelt ISO247-3L
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,8V / 11,1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
79 nC @ 18 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+12V, -4V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2453 pF @ 800 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
142W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
ISO247-3L
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
18V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
47mOhm / 1A, 18V