IXFR230N20T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Siliconix
Raktáron: 0
Adatlap
N csatornás 200 V 156A (Tc) 600W (Ta) Furatszerelt ISOPLUS247™
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IXFR230N20T
DigiKey raktári szám
IXFR230N20T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXFR230N20T
Leírás
MOSFET N-CH 200V 156A ISOPLUS247
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 8mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
378 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
28000 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
600W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Gyártói tokozás
ISOPLUS247™
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
8mohm / 60A, 10V